XV Ogólnopolska Studencka Konferencja Antropologiczna

Szanowni Studenci i Doktoranci,
mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Was, sympatyków antropologii, nauk medycznych  i pokrewnych dyscyplin, na kolejną edycję Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Antropologicznej, której hasło przewodnie tym razem brzmi: „Rozum mistrzem wszechwiedzy, czas mistrzem rozumu”. 

Ogólnopolska Studencka Konferencja Antropologiczna (OSKA) jest wydarzeniem o wieloletniej tradycji, cieszącym coraz to większą popularnością wśród młodych naukowców. Konferencja odbędzie się w dniach 16–18 kwietnia 2020 roku w Collegium Biologicum UAM w Poznaniu, a jej celem jest przegląd badań i wymiana doświadczeń naukowo-badawczych młodych naukowców (tj. studentów i doktorantów) z obszaru antropologii i nauk zajmujących się biologią człowieka. 

Podobnie jak poprzedni gospodarze, również i my dołożymy wszelkich starań, by najbliższa konferencja miała zarówno ciekawe sesje tematyczne, w ramach których poruszane będą bieżące zagadnienia w danych dziedzinach badawczychjak i nietuzinkowe wykłady plenarne wygłaszane przez wyjątkowych naukowców nie tylko z Polski.  

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia na stronie internetowej konferencji: https://oskaxv.wordpress.com/ lub na Facebooku: https://www.facebook.com/XV-OSKA-Rozum-mistrzem-wszechwiedzy-czas-mistrzem-rozumu.

Z wyrazami szacunku,
w imieniu Komitetu Organizacyjnego Konferencji
Ewa Bryl

Patronem medialnym konferencji jest m.in. czasopismo Archeologia Żywa.