Dr Katarzyna Graja Wykładowcą Roku Uniwersytetu Dzieci we Wrocławiu!

5 czerwca 2024 roku, w Warszawie odbyła się gala, na której zostały wręczone Nagrody Uniwersytetu Dzieci za rok 2023/2024. Wśród nagrodzonych znalazła się dr Katarzyna Graja, która została uhonorowana nagrodą Wykładowca Roku Uniwersytetu Dzieci w Sobotę, przez wrocławski oddział Uniwersytetu Dzieci.

Mali słuchacze docenili warsztaty prowadzone przez dr Graję pt.: „Co można wyczytać z kości” i wystawili swoje oceny, które ostatecznie przełożyły się na uzyskany tytuł.

Wśród innych nagrodzonych we Wrocławiu znaleźli się także:

  • dr Aleksandra Hecel-Czaplicka z Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego- za zajęcia „Dlaczego słodka cola jest kwaśna dla chemika?”
  • dr Magdalena Przysiężna-Pizarska z Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Opolskiego- za wykład: „Co łączy archeologię i wampiryzm?”

Więcej informacji i pełne listy nagrodzonych można znaleźć na stronach:

https://wsobote.uniwersytetdzieci.pl/aktualnosci/za-nami-gala-wreczenia-nagrod-fundacji-uniwersyt

https://naukawpolsce.pl/aktualnosci/news%2C103060%2Cuniwersytet-dzieci-wreczyl-nagrody-najlepszym-wykladowcom.htmlet-dzieci/

https://www.wroclaw.pl/dla-mieszkanca/fundacja-uniwersytet-dzieci-nagrodzila-wroclawskich-naukowcow

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz zachęcamy do przeczytania wywiadu, którego udzieliła dr Katarzyna Graja, zamieszczonego na stronie Uczelni: